Informacje

Domena Armenia.pl jest własnością prywatną.

Właściciel domeny (czyli ja 😉 ) udostępnia subdomeny, hosting oraz prowadzi strony WWW dla Ormiańskiego Towarzystwa Kulturalnego w Krakowie oraz dla Sobotniej szkółki języka Ormiańskiego.

Aktualizacja (02.2015).

Po ostatnich zmianach w zarządzie OTK, wszelkie próby ustalenia statutu  strony otk.armenia.pl zostały bez odpowiedzi. Istniejąca strona pod adresem otk.armenia.pl od początku była prowadzona przeze mnie, udostępniałem dla Towarzystwa domenę i serwer. Jako że szkoda likwidować już istniejącą stronę, w którą włożyłem wiele pracy, przez jakiś czas zostanie ona w niezmienionej formie, natomiast w przyszłości będzie funkcjonowała pod inną nazwą i będą się na niej pojawiały informacje dla Ormian w Krakowie i nie tylko.  Mimo że szkoła Ormiańska została założona przy OTK, towarzystwo nie finansuje i nie ma żadnych praw do strony szkoły.

Aktualizacja (10.03.2015)

Jako że wciąż niektórzy rozprowadzają dezinformację związaną z zamknięciem strony OTK, wyjaśniam jeszcze raz, przepraszam już nie wiem jak, jedynie metodą „łopatologiczną”.
Pan X posiadał kilka samochodów i jeden z tych samochodów pożyczył zarządowi firmy Y. Przez długie lata Pan X utrzymywał ten samochód, płacił ubezpieczenie, przeglądy, tankował……. Po wielu latach wskutek, nieważne jak to nazwiemy wyborów czy przyjęciu firmy, zmienił się zarząd firmy Y. Pan X zwrócił się i pisemnie i ustnie (i posiada dowody na to) do członków zarządu o oświadczenie, że zarząd będzie użytkował ten samochód, aby w razie przekroczeń ( szybka jazda, złe parkowanie,…) było wiadomo kto ma otrzymać punkty karne i zapłacić mandat. Po kilku miesiącach wciąż zarząd firmy Y nie chciał wydać takie oświadczenie. Więc Pan X z czystym sumieniem zabiera samochód z powrotem.
Tak to wygląda w skrócie. Mój skromny ponad 20 letni staż naukowo-dydaktyczny nie pozwala mi już prościej wyjaśnić całą sytuację. Niniejszym zamykam dyskusję i już nie będę wypowiadał się na ten temat.